2011 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienis

Gėlytės - kiaušinienės (Fried Egg Flowers)

Skani ir labai gražiai, mano galva, atrodanti kiaušinienė, kurios receptą radau Tango su samčiais bloge.

Kiaušinienei reikės pieniškų dešrelių, kiaušinių, riebalų kepimui ir prieskonių.

Dešreles įpjauname. Atstumai tarp įpjovų turi būti nedideli ir vienodi. Kad būtų lengviau tai padaryti, padedame dešrelę tarp dviejų medinių iešmelių, ir tolygiai pjauname iki pat pagaliukų - pagaliukai neleis perpjauti dešrelės. Iš dešrelės suformuojame apskritimą (įpjovomis į išorę), o galus susmeigiame mediniu dantų krapštuku.
Įkaitiname keptuvėje riebalus. Dedame dešreles į keptuvę. Kadangi mano naudotos dešrelės buvo labai plonos, įmušiau į kiekvieno apskritimo vidų po pusę kiaušinio. Kiaušinius paskaniname norimais prieskoniais bei druska. Sumažiname ugnį, uždengiame keptuvę dangčiu ir paliekame taip kol baltymas perkeps. Originaliame recepte siūloma kiaušinienes apversti ir apkepti iš kitos pusės, bet, mano manymu, tai visai nebūtina.
Skanaus, o Helenai ačiū už originalią idėją.


I found this nice and tasty recipe in Tango su samčiais blog.

Your will need Frankfurters sausages, eggs, butter and spices.

First of all we need to slice into sausages, but only 2/3 way through. To make it easier we will place a sausage between 2 cocktail sticks and will cut. Make a circle from the sausage and pin the ends. Heat butter in a frying pan and place the sausages there. Crack eggs into the circles, season, cover with a lid and fry on a low heat.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą