2013 m. sausio 19 d., šeštadienis

Riešinės Evelinai (Wrist warmers for Evelina)

Violetiniai/balti atspalviai...


Baltos spalvos Drops Fabel Superwash siūlai; 50g=205m; 1.25mm storio virbalai.
Riešinių poros numezgimui ir apnėriui viso sunaudojau 1816 violetinės spalvos akrilinių karoliukų:
- rašto išmezgimui - 1732 karoliukus
- apnėrimui - 84 karoliukus.
Šį kartą tik vienam riešinių krašto apnėrimui naudojau karoliukus. Apnerdama kitą kraštą, karoliukus pakeičiau pynelės kilpomis.Riešinės skirtos smulkioms 10-ies metų mergaitės rankutėms.
Mezginio plotis - 56 akutės.
67-ios rašto eilės + 4 kraštui.
Schema sudaryta, remiantis siuvinėjimo raštu.


Riešinių apnėrimui naudojamas 1mm vąšelis.

Apnėrimas:

1-a eilė. Išmezgame žemą stulpelį, užkabindami už apneriamo krašto. Neriame 3-ys pynelės kilpas, 3-ys stulpeliai su užmetimu išmegzti iš tos paties pagrindo akies bei permegzti kartu, ir vėl kartojam: 3-ys pynelės kilpos... 
2-a eilė. Norėdama, kad gerai matytųsi apnėrimui naudojami karoliukai, antrą eilę nėriau priešinga (nei pirmąją eilę) kryptimi. 
Neriamas žemas stulpelis į pirmosios eilės žemąjį stulpelį. 4-ios pynelės kilpos. Dabar neriame stulpelį su užmetimu į  pirmosios eilės 3-jų stulpelių junginio vidurį, perstumiame 3-is karoliukus ir užtvirtiname puse žemo stulpelio, stulpelis su užmetimu į to paties pirmosios eilės junginio vidurį, 4-ios pynelės kilpos ir vėl nuo pradžių -žemas stulpelis į sekantį pirmosios eilės žemąjį stulpelį...  
Apnerdama priešingą riešinės kraštą, vietoj karoliukų, išmezgiau 3-is pynelės kilpas.
Pridedu apnėrimo schemą

2 komentarai:

  1. Nuostabios. Spalvos ir raštai tokie mergaitiški. Ir karoliukų tiek gausiai. Įsivaizduoju kaip turėtų džiaugtis 10-metė panelė.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Dėkoju už įvertinimą. Šeimininkei riešinės tikrai patiko, nors pradžioje prašė kažodėl su elniais. :) Gal kada ir jiems prieis eile :)

    AtsakytiPanaikinti